- "Hansi, mám nápad, zakážeme softwarové bugy!"
"To je blbost, to přece nejde, o spoustě z nich nikdo ani neví."
- "No tak aspoň poručíme, aby sepsali papír. že se snažili. Kolik času je to může stát? Pohlídej mi pivo, já to sepíšu."
Jo, pojďme vyplňovat papíry! To nám sebere víc času a peněz, než oprava chyb, před kterými nás ty papíry mají chránit, ale naše konkurenceschopnost vystřelí do vesmíru! A ta zaměstnanost! Ne sice efektivita... ale stejně!
Dobře, dobře, stačilo říct, že mám i s mojí malou firmičkou definitivně z EU vypadnout, nebylo nutné to takhle "naznačovat".