Má tam Moravec překlad do znakové řeči? Věnuje se tématům pro malé děti? Nabízí vysílání pro etnické skupiny? Aha. Takže jste přemýšlel jen v rozsahu toho 4řádkového hejtu a nedokážete domyslet tak jednoduchou věc, jako že takovýhle projekt nemá a z principu nemůže mýt stejný záběr jako veřejná služba i kvůli finanční náročnosti...
No tak se zkuste podívat do zákona 483/1991 Sb. a 484/1991 Sb., abyste si nastudoval, co všechno obsahuje veřejná služba médií. Ale mám pochopení, že vám to uniká, když ani vládní soudruzi estébáci, mlátičky a Klausovi nedozrálí hošíci ani po 35 letech platnosti sami nechápou, že tyhle věci jsou už zákonem dané víc jak třetinu století.
Tak ted si "nestranne, kvalitni" a buhvijake jine medium mohou predplatit na soukromem projektu. Ja jen, ze tady porad dokola ctu argumenty, ze soukroma media nemohou byt nezavisla. Tak jak to tedy je? :-) V cem je ted posvatne "verejnopravni" medium lepsi nez Moravcova soukroma TV?
Komu by to mělo vadit? Moravcovi? Toho na ČT nechtějí, tak co má dělat jiného?
Lidem, kteří chtějí kvalitní a nezávislou ČT vadí, že tam aspoň tak kvalitní politické diskuse, jako dělal Moravec, nejsou. Proto také protestují proti oslabování ČT, které teď provádějí vládní politické strany.