Komu by to mělo vadit? Moravcovi? Toho na ČT nechtějí, tak co má dělat jiného?
Lidem, kteří chtějí kvalitní a nezávislou ČT vadí, že tam aspoň tak kvalitní politické diskuse, jako dělal Moravec, nejsou. Proto také protestují proti oslabování ČT, které teď provádějí vládní politické strany.
Tak ted si "nestranne, kvalitni" a buhvijake jine medium mohou predplatit na soukromem projektu. Ja jen, ze tady porad dokola ctu argumenty, ze soukroma media nemohou byt nezavisla. Tak jak to tedy je? :-) V cem je ted posvatne "verejnopravni" medium lepsi nez Moravcova soukroma TV?
"Netflix pro nezávislou žurnalistiku" - OK, Moravcova placená platforma není "veřejnoprávní", je to soukromé médium. Nebo to najednou nevadí? LOL
Má tam Moravec překlad do znakové řeči? Věnuje se tématům pro malé děti? Nabízí vysílání pro etnické skupiny? Aha. Takže jste přemýšlel jen v rozsahu toho 4řádkového hejtu a nedokážete domyslet tak jednoduchou věc, jako že takovýhle projekt nemá a z principu nemůže mýt stejný záběr jako veřejná služba i kvůli finanční náročnosti...
No tak se zkuste podívat do zákona 483/1991 Sb. a 484/1991 Sb., abyste si nastudoval, co všechno obsahuje veřejná služba médií. Ale mám pochopení, že vám to uniká, když ani vládní soudruzi estébáci, mlátičky a Klausovi nedozrálí hošíci ani po 35 letech platnosti sami nechápou, že tyhle věci jsou už zákonem dané víc jak třetinu století.