Rath vydražil v Londýně za 17 milionů středověkou malbu
Středočeši získali zpět unikát z Kutné Hory

Licitovat se bude o nové bydlení, jehož cenu developeři snížili až o šedesát procent

Aukční gigant chce dalších 180 milionů zákazníků

Údajný kupec odmítá, že by se internetové aukce eBay vůbec zúčastnil

Po sobotním výpadku aukčního serveru eBay, zůstalo mnoho poškozených zákazníků, ti budou nyní žádat náhradu.
Portál eBay aukci Mussoliniho ostatků stáhl

Konečné sumy mnohonásobně překonaly vyvolávací ceny

Formule z roku 1994 stojí přes 800 tisíc eur
O vlasy Elvise Presleyho můžete bojovat v britském Wiltshiru
Chicago - Někomu stačí podupávat si do rytmu u Elvisových desek, jiné s mrtvým "Králem" spojuje spíše materiální pouto.

Londýn - Desetiletá Britka chtěla z legrace nechat na internetovém aukčním portálu eBay vydražit svou babičku.

Lotyšská vláda nenašla kupce pro své státní obligace, východní měny propadly

Redakce Aktuálně.cz byla partnerem charitativní aukce fotografií Reuters
Ve 22 dražbách se dnes prodávají nemovitosti po zkrachovalém obuvnickém podniku
Idaho - Paul Grayhek viděl obtisk boží ruky ve skále a chce se o tento zážitek podělit. S tím, kdo nabídne nejvíc.

Londýn - Poslední žijící pasažérka Titaniku se s těžkým srdcem zbavila svých upomínkových předmětů, aby splatila účty za bydlení. Vydražená částka je ale nedostatečná.

Londýn - Příznivci britské monarchie se mohou těšit na skutečnou lahůdku. Do dražby totiž míří zákusek, na kterém si královský dvůr pochutnával na konci devatenáctého století.