Dekuji osvicene EU. Ted se jistojiste rozjede v EU vyroba nahradnich dilu a soucastek, ktere jsem za par desetikorun kupoval z Ciny. Az budu priste pocitat, jestli se mi vyplati koupit svaba z ciny za 50 korun, abych opravil vyrobek za 300, ten regulacni poplatek poslouzi akorat k tomu, ze do odpadu poleti cely vyrobek. Kupredu leva!
Chtel sem napsat neco podobneho. Fajn, toho svaba sezenu treba i u mousera nebo digikey, ale pokud poterbuju IC za 50 a za dopravu od nich dam dlouhodobe nekolik set, tak potom je ta oprava nerentabilni. Anebo dany artikl u nich vubec neexistuje
Jo, alik tvrdi, ze bude ve velkem vyuzivat evropskych skladu, ale to plati jen u polozek ktere jsou kupovany ve velkem, ne na kusove polozky jednoho prodejce...
Podle me mela existovat na elektronicke soucastky ci moduly prave z tohoto duvodu vyjimka, ale jinak temu a spol? Odpad...