Tak účelem cla vždy bylo a je znevýhodnit a potlačit zahraniční konkurenci, a chránit místní producenty a obchodníky. A tenhle systém je zcela záměrně nastavený tak, aby nákup většiny levného zboží z ciziny udělal ekonomicky nesmyslným. Ty 3€ totiž nejsou za balík, ale za položku. Doufám že Číňani s tím nějak vykejvou.