Názory k článku
Zásilkovna otevírá své boxy pro podání všem e-shopům, má to usnadnit fungování hlavně těm malým

  • Včera 20:42

    bez preadivky

    A bude s nimi hrat taky tu novou hru - ulov si svou zasilku?

    Sledovat zásilku
    Sledování zásilky: Z 367 6776 968
    2. Zásilka je na cestě
    ČÍSLO ZÁSILKY
    Z 367 6776 968
    ODESÍLATEL
    aukro.cz
    DOBÍRKA
    Bez dobírky
    ZPŮSOB DORUČENÍ
    Brno, Slatina, Řípská 347/6 (servis IT techniky s.r.o.)
    Cesta zásilky
    Další informace
    Zásilka dorazila na depo Holubice, Holubice 551. Právě ji připravujeme k doručování.
    25. 06. 202619:41
    Zásilka je připravena k vyzvednutí. Brno, Slatina, Řípská 347/6 (servis IT techniky s.r.o.)
    25. 06. 202613:38
    Už je skoro u vás! Zásilka je právě na cestě k vám
    25. 06. 202609:44
    Zásilka dorazila na depo Holubice, Holubice 551. Právě ji připravujeme k doručování.
    24. 06. 202616:19
    Zásilka je připravena k vyzvednutí. Z-BOX Brno, Slatina, Kikrleho 845/3
    24. 06. 202615:01
    Zásilka dorazila na depo Holubice, Holubice 551. Právě ji připravujeme k doručování.
    24. 06. 202608:30
    Zásilka je připravena k vyzvednutí. Z-BOX Brno, Slatina, Kikrleho 845/3
    23. 06. 202615:20
    Zásilka dorazila na depo Roudná, Roudná 319. Právě ji připravujeme k doručování.
    23. 06. 202614:09
    Zásilka dorazila na depo Holubice, Holubice 551. Právě ji připravujeme k doručování.
    23. 06. 202609:32
    Zásilka dorazila na depo Roudná, Roudná 319. Právě ji připravujeme k doručování.
    22. 06. 202618:25
    Zásilku jsme v pořádku přijali do přepravy. Z-BOX České Budějovice, M. Vydrové 1356/22
    19. 06. 202618:06
    O vaší zásilce už víme a čekáme, až nám ji odesílatel předá.
    19. 06. 2026

  • Dnes 0:41

    horde

    Email jsme od Packety dostali - ale chybí tam naprosto to zásadní info:

    a) je potřeba mít aplikaci na mobilu / tabletu?
    b) dosud musely fyzické osoby při podání do Z-Boxu okamžitě platit za každou jednotlivou zásilku předem - to je u firem nemyslitelné
    c) bude mít eshop něco jako "součet + fakturu" za celý týden, kterou běžně zaplatí z účtu?
    d) bude moci eshop stejně jako dosud generovat štítky z webové aplikace a nějako mobilní &(!(%!% naprosto ignorovat?

    to by mělo být smyslem PR článku a ne jen "jsme nejlepší, nejrychlejší"

    26. 6. 2026, 00:43 editováno autorem komentáře

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).