Dnes 23:13
Co je ksakru ten "rychlý mobilní signál" ? Nějaká novinka nebo zas jen urvaná fantazie autora ?
Dnes 22:43
Hm, raději bych posílal peníze české firmě, ale jak vidim, budu muset zůstat u Starlinku.
Dnes 12:54
Ano, to je pravda a proto je tahle akce, kde by postupně vykrývají místa, která jsou komerčně méně zajímavá. Takže i na ty ostatní se postupně dostane.
Dnes 12:02
A hromada dalších je dodnes bez signálu.